Öğrenme Öğretme Kuram ve Yaklaşımları
Öğrenme Öğretme Kuram ve Yaklaşımları

Öğrenme Öğretme Kuram ve Yaklaşımları

Editör Behçet Oral
Yazar Adnan Küçükoğlu Ahmet Çoban Arzu Taşdelen Karçkay Bayram Aşılıoğlu Behçet Oral Ceyhun Ozan Erdoğan Köse Hasan Hüseyin Şahan İsa Korkmaz Kasım Karataş Kerim Gündoğdu Mehmet Gültekin Mehmet Murat Murat Gökalp Nihat Uyangör Orhan Akınoğlu Ramazan Demir Seydi Aktuğ Sonnur Işıtan Taha Yazar Tahsin İlhan Tuncay Ardıç Yaşar Barut Yıldız Öztan Ulusoy Yunus Avanoğlu Zühal Çubukçu
...
Yayınevi Pegem Akademi Yayıncılık
ISBN: 9786053641827
%15 indirim
₺63,00 ₺53,55
Teslimat Seçenekleri
Standart Teslimat: 1-3 iş gününde tedarik edilir
Paylaş:

Çok sayıda akademisyenin katkısıyla hazırlanan öğrenme ve öğretme Kuram ve Yaklaşımları kitabı, öğrenme ve öğretme konusunda geniş bir kuram bilgisi sunmaktadır. Bu nedenle, öğretmen yetiştiren programlar için bir kaynak görevi görebilir. Kitabın kapsadığı konular dikkate alındığında, öğretmenler için de bir başvuru kaynağı olabilecek niteliktedir.

Eğitim fakültelerinin programları, çağın ihtiyacına cevap vermek için sürekli yenilenmektedir. Bu çerçevede yapılan bir değişiklik de öğrenme ve öğretme kuram ve yaklaşımlarının bir ders çatısı altında birleştirilmesidir. Bu açıdan bakıldığında kitap bir yeniliği de içermektedir.

YöKün öğretmen yetiştiren programları için önerdiği formata uygun olarak hazırlanan bu kitap, sadece öğretmen ve öğretmen adayları için değil; öğrenme ve öğretme işi ile ilgilenen herkes için yararlı bir kaynaktır.


Teknik Özellikler
Kitap Adı Öğrenme Öğretme Kuram ve Yaklaşımları
Yayınevi Pegem Akademi Yayıncılık
SKU 9786053641827
Üretici Parti Numarası 9786053641827
Baskı Yeri Ankara
Basım Yılı 15.11.2012
Baskı Sayısı 5. Baskı
Ebat 16x23.5
Sayfa Sayısı 728
Kategoriler
Adı
150 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI
HER İL'E SÜPER HIZLI KARGO
Yorum Ekle

Yazarın Diğer Kitapları